Realitní makléř


Že jste ještě dnes nesnídali? Tak to jste tu správně. Ukrojte si kus chleba, něčím ho namažte, udělejte si zelený čaj, nebo čerstvý džus, pohodlně se posaďte a pusťte si naši první realitní snídani.

Zdroj obrázku: http://ow.ly/jmH1Z

Ten nápad sejít se, povídat si o realitách a u toho se natáčet jsem nosil v hlavě už několik měsíců. Inspirací pro mě byla Snídaně s Petrem Márou a Tomášem Hajzlerem. Ale až před pár dny jsme se s mou kolegyní Eliškou Volánkovou odhodlali a opravdu vzali kameru, stativ a šli si dát snídani do příjemného prostředí kavárny Café Louvre a u toho se natáčeli.

 

Zpočátku jsme měli trému, nevěděli kde začít a o čem mluvit… Po pár minutách nás to ale pohltilo. Zapomněli jsme na kameru a celé to skončilo více než hodinou povídání… už teď víme, že to nebyla naše poslední snídaně a další díly na sebe nenechají dlouho čekat. Klidně mi napište, jaká témata by Vás zajímala.

 

Když o tom teď přemýšlím, možná to je celé „trapárna před kamerou“ – vím, že nemluvím spisovně, že se často opakuju, že mluvím rychle, ale takový prostě jsem když si s Eliškou povídám. Nechci se přetvářet, nosit kravatu a sako jen proto, že to někdo vyžaduje a už vůbec se nechci schovávat pod jméno velké firmy. Tohle jsem prostě já – tak mluvím a tak přemýšlím…

…i přes to všechno věřím, že se najdou lidé, kterým naše videa pomohou a rozšíří obzory na chaotickém českém realitním trhu.

Tak dobrou chuť přátelé a kamarádi…

Líbila se Vám naše první snídaně? Nebojte se zanechat komentář a rozvířit diskuzi..