Nejlepší dům na světě


…je ten váš!

 

Tak se jmenuje knížka, kterou napsala moje kamarádka Monika Kořínková.

nelepší dům na světě

Knížka je určena pro všechny, kteří se chystají koupit pozemek a postavit na něm dům ať už se stavební firmou, nebo svépomocí. Knížku ocení i ti, kteří přemýšlí o koupi již hotového bytu, nebo domu v developerském projektu. Knížka je určena také pro ty, kteří nemají finanční prostředky na využití služeb architekta, ale rádi by se dozvěděli, jak architekti a projektanti při své práci přemýšlí.

 

Když se rozhodnete pustit do tak velké životní investice, jako je pořízení vlastního domu, stojíte na začátku dlouhé cesty, kterou neznáte.

Ve většině případů nemáte žádné předchozí zkušenosti!
Nevíte jak přemýšlet o výběru pozemku!
Nevíte, kolik co stojí a neradi byste zaplatili víc, než je potřeba!
Nevíte, zda si dům postavit sami, nebo oslovit stavební firmu!
Nevíte, co všechno budete muset před zahájením stavby a během ní promyslet!

 

Tréninkem se člověk učí, ale kdo z vás má možnostnatrénovat si nákup pozemku a pořízení rodinného domu?

 

No jo, jenže Monika to celé vyřešila! Ona totiž není teoretik, ale člověk z terénu. Vlastní malou rodinou developerskou firmu se kterou si nespočetněkrát prošla celou tu cestu od výběru pozemku, přes realizaci stavby až po následný prodej. A když tohle děláte opakovaně, pořád a pořád dokola a znovu, je jasné, že se v této oblasti stanete EXPERTEM.

 

A když se EXPERTrozhodne o své zkušenosti podělit, nezbývá mi, než mu PODĚKOVAT a jeho aktivitu PODPOŘIT (když mám tu možnost).

objednat_knizku

 

Já jsem zatím neměl tu možnost kupovat pro sebe pozemek, nebo stavět rodinný dům a tak i pro mě, pro realitního makléře bylo těch bezmála 90 stran v knížce obrovským přínosem a dalo mi to mnoho cenných podnětů, ze kterých budu určitě v budoucnosti čerpat.

Abych nezapomněl, tak jsem si na nástěnku ve své kanceláři napsal:

„Až půjdeš s někým na prohlídku pozemku, rodinného domu, nebo bytu v developerském projektu, nezapomeň mu doporučit knížku NEJLEPŠÍ DŮM NA SVĚTĚ…

 

BONUSY ZDARMA, které ke knížce dostanete

První bonus je 7 prvních kroků k pořízení nemovitosti

7 prvních kroků k pořízení nemovitosti

 

Druhý bonus je knížka, která vám řekne Jak číst v projektové dokumentaci – vážně super pro rychlou orientaci (pokud zrovna nejste absolvent stavební fakulty)

Jak číst v projektové dokumentaci

 

A třetí bonus je Krok za krokem ke skvělému bydlení

Krok za krokem ke skvělému bydlení

 

Věřím, že po přečtení knížek bude pro vás mnohem snažší vybrat správně pozemek, developerský projekt, rodinný dům… a nebo si prostě jen o víkendu dobře počtete – a to taky není málo!

 

 

získat knížku